Adana Yamaç Paraşütü

Adana Menekşe Köyü Yamaç Paraşütü

Adana Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020

Mükemmel
100 TL

Uçuş hakkınızı 31 Aralık 2020 sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Müşterilerimiz kesintisiz iade hakkına sahiptir.

Uçuş hakkınızı bir başka kişiye devir edebilirsiniz.

Video kamera çekimleri fiyata dahildir.

the exdream ile atlayış yaptık süppper bir duyduydu ilk fırsatta tekrar gelip yine atlayacağım bulutların üzerinde uçacağım inşallah ekip olarak çok iyi insanlar herşey için çok teşekkür ederim sevgilerle esen kalın

Adana Yamaç Paraşütü

Birkaç yıldır ülkemizde popülaritesi artan yamaç paraşütü keyfini Adana’da sürmeye ne dersiniz? Havada bir kuş gibi süzülürken ayaklarınızın yerden kesilmesi, özgürlüğün bu kadar yoğun hissedildiği bir atmosfer… Bu benzersiz macerayı Adana yamaç paraşütü sayesinde deneyimleyebilirsiniz! Adana Menekşe Köyü yamaç paraşütü yapmak isteyen herkese kapılarını açıyor. Adana yamaç paraşütü 2020 yılında da oldukça popüler olacağa benziyor. Çünkü burada her sene Adana yamaç paraşütü festivali gerçekleşiyor. Bu da yamaç paraşütü ile ilgilenen sporcuların ve bu macerayı deneyimlemek isteyen herkesi Adana’ya yönlendiriyor. Adana Rüzgarlıtepe yamaç paraşütü her sene yamaç paraşütü yapmak isteyen turistlerle ve sporcularla doluyor. Tabii yamaç paraşütü hava sporunu gerçekleştirmek için de herkes güvenilir bir firma arıyor… Şimdi Adana yamaç paraşütünü Theexdream.com farkıyla yaşamaya ne dersiniz?

Kaliteli ekipmanlarımız ve alanında tecrübeli uzman ekibimiz ile Adana yamaç paraşütü keyfini bizimle yaşayın! Adana yamaç paraşütü fiyatları 2020 yılının fırsatlarından faydalanmak için hemen sayfamızda bulunan paketimizden Adana yamaç paraşütü fiyatını inceleyebilirsiniz! Sizleri bulunduğunuz yerden alıyoruz ve yamaç paraşütünü gerçekleştireceğimiz alana getiriyoruz. Uçuş keyfiniz bittikten sonra ise sizi aldığımız yere geri götürüyoruz! Theexdream.com’dan satın aldığınız her paketi kesintisiz ve koşulsuz iade hakkına sahip olduğunuzu hatırlatmak isteriz. Adana yamaç paraşütü fiyatlarımızdan faydalanmak için hemen şimdi paketimizi satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz paketi yıl sonuna kadar dilediğiniz gün kullanabilir, uçuşu gerçekleştirmekten vazgeçerseniz paketinizi istediğiniz kişiye devredebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak için Adana yamaç paraşütü paketini onlara hediye edebilirsiniz! Adana yamaç paraşütü fiyatları 2020 yılının ilk fırsatlarından yararlanmak için acele edin! Aklınıza takılan her soru için WhatsApp Online Canlı Destek Hattımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Şimdiden keyifli uçuşlar dileriz!

× Bizimle iletişime geçin