Fethiye Tüplü Dalış

Gökyüzünün güzelliği ayrı ancak denizin güzelliği de dillere destan! Özellikle Ege’nin denizi her sene dünyanın dört bir yanından turist akımına uğrayacak kadar akıllarda yer edinmiş güzellikte… Peki bu güzelim Ege Denizi’nin görünmeyen kısmında, yani su altında nasıl bir dünya var? Örneğin Fethiye’nin o güzel mi güzel turkuaz denizinde, aklınızdan çıkmayacak heyecanlı bir deneyim yaşamak ister misiniz? Fethiye tüplü dalış için Türkiye’de gidilebilecek en güzel deniz ilçelerinden birisi. Fethiye dalış turu ile Ege Denizi’nin muazzam su altı dünyasını keşfedebilir, hayatınıza fantastik bir tecrübe ekleyebilirsiniz. Tatilinizde unutulmaz anılar biriktirmek isterseniz siz de Fethiye günübirlik dalış turuna katılabilirsiniz! Fethiye dalış merkezleri içerisinde en çok tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor. Denizin altındaki kusursuz ve doğal güzellikleri görmek için vakit kaybetmek istemeyenler, hemen şimdi Fethiye tüplü dalış paketimizi inceleyebilir ve satın alabilir. Fethiye tüplü dalış fiyatları 2019 yılında da hem cebinizi hem de yüzünüzü güldürüyor. Her yaştan insanın katılabileceği dalış turlarını aslında bir çeşit su sporu olarak görmek çok daha doğru. Su altındaki dünyayı ve canlıları keşfetmenin hayalini kuran herkes, Fethiye tüplü dalış turumuza katılabilir. Su altı dünyasına girdiğiniz zaman 100’ün üzerinde balık çeşidi görebilir ve asla unutamayacağınız bir macera yaşayabilirsiniz. Fethiye dalış noktalarının her biri bu eşsiz deneyim için oldukça uygun ve tercih edilirliği de yüksek. Ayrıca dalış turuna katılmak için profesyonel derecede yüzme bilmeniz de gerekmiyor! Kişisel eşyalarınızın da dalışınız esnasında güvenle korunacağı Fethiye dalış turumuza bir an önce katılmak için hemen paketimizi inceleyebilir ve tek tık ile satın alabilirsiniz.

Dilerseniz size biraz Fethiye dalış turumuzdan bahsedelim…

Öncelikle Fethiye çevresinden otelden transferinizi yapıyoruz. Fethiye Akvaryum Koyu dalış merkezimize doğru yola çıkıyoruz. Gün içerisinde 2 adet deneme dalışı yapma hakkına sahipsiniz. Öncelikle profesyonel ekipmanlar siz değerli misafirlerimize veriliyor ve nasıl kullanılacağı konusunda da bilgilendiriliyorsunuz. İlk dalışınızdan önce profesyonel dalış eğitmenlerimiz sizlere suyun altında daha çok keyif alabilmeniz için birtakım ipuçları veriyor. Profesyonel ekipmanlar ile birlikte Fethiye dalışınızı gerçekleştiriyorsunuz. İkinci dalışınızda ise artık tecrübeli olacağınız için dilerseniz daha serbest olabiliyorsunuz. Öğle yemeği de Muğla dalış fiyatlarına dahil. Ancak resim ve video çekimleri için ekstra bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış. Ancak bizler su altındaki video ve su altı fotoğraflarınızı albümünüze eklemenizi tavsiye ederiz. Yaşadığınız bu eşsiz macerayı ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinizle paylaşmak isterseniz, fotoğraf ve video çekimi de almanızı öneririz! Fethiye su altı dalış fiyatları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için sağ alt köşede bulunan Whatsapp iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir konu için de bizlere yazabilirsiniz! Siz de Fethiye tüplü dalış tecrübesini www.theexdream.com farkı ile yaşamak isterseniz hemen paketimizi satın alabilirsiniz. Satın aldığınız paketi 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Hava koşullarının uygun olduğu ve sizin de istediğiniz tarihte Fethiye tüplü dalışınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu paketi satın aldıktan sonra kullanmaktan vazgeçerseniz, paketinizi istediğiniz birine devredebilir ya da hediye edebilirsiniz! Tamamen sizlerin memnuniyetinizi ve güvenliğinizi esas alarak gerçekleştirdiğimiz Fethiye dalış turu siz değerli misafirlerimizi bekliyor!

Yamaç Paraşütü Fırsatları ve Yamaç Paraşütü Kampanyaları için bizi takip etmeyi unutmayın. Fethiye Yamaç Paraşütü, Pamukkale Yamaç Paraşütü ve Kapadokya Yamaç Paraşütü paketleri için detay sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

Fethiye Tüplü Dalış Fiyatları 2019

Fethiye Tüplü Dalış Turu Fiyatları 2019

200 TL
Tüplü Dalış

Dalış hakkınızı 31 Aralık 2019 sonuna kadar kullanabilirsiniz.

2 adet dalış fiyata dahildir.

Ekipman kirası fiyata dahildir.

Müşterilerimiz kesintisiz iade hakkına sahiptir.

Otelinizden tekneye transfer fiyata dahildir.

Öğlen yemeği fiyata dahildir.

Video kamera çekimleri fiyata dahil değildir.

× WhatsApp