Kartepe Yamaç Paraşütü

Kartepe Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020

Kocaeli Yamaç Paraşütü Fiyatları 2020

Mükemmel
350 TL

Uçuş hakkınızı 31 Aralık 2020 sonuna kadar kullanabilirsiniz.

İniş Alanından Tepeye transfer ücreti dahildir.

Video kamera çekimleri fiyata dahildir

Kocaeli’de bulunan Kartepe, hem İstanbul’a olan yakınlığı ile hem de eşsiz manzarası ve doğası ile Kocaeli yamaç paraşütü deneyimini gerçekleştirmek isteyen herkes tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Geçtiğimiz yıllardan bugüne popülaritesi artan ve adrenalin tutkunlarının ilgi alanına giren bir hava sporu olan yamaç paraşütü, Kartepe’nin mükemmel doğası ile birleşiyor. Siz de Kartepe tandem (çift kişilik uçuş) heyecanını bizimle birlikte yaşamak ve ömrünüze unutamayacağınız bir anı eklemek ister misiniz? Kocaeli’nin en güzel manzarasına ve doğasına sahip olan Kartepe, Türkiye’nin vazgeçilmez doğal güzellikleri arasındaki yerini alıyor. Aslında Kartepe genellikle kış aylarında kayak yapmak isteyenler tarafından sıklıkla ziyaret edilen bir yer. Kışın tatile çıkmayı ve kayak sporunu seven insanlar Kartepe’yi sıklıkla tercih ediyor. Fakat şimdi günümüzde popülaritesi artan ve yaygınlaşan hava sporu olan yamaç paraşütü, bir diğer adı aile paragliding için de adından sürekli bahsediliyor. Theexdream ailesi olarak eğitimli pilotlarımız ve kalite ekipmanlarımız ile beraber sizleri İzmit yamaç paraşütü zevkini tatmaya davet ediyoruz! Hayatınız boyunca unutamayacağınız eşsiz ve adrenalin dolu bir etkinlik gerçekleştirmek isterseniz sitemizi incelemeye başlamanızı tavsiye ediyoruz!

Kartepe’den mükemmel bir körfez manzarasını yaklaşık 1.200 metre yükseklikten seyretmek ister misiniz? Karadeniz’i, Sapanca Gölü’nü ve Marmara Denizi’ni bu uçuş ile beraber aynı anda görebileceksiniz! Her bir manzaranın kendine has doğası ve güzelliği ile, siz de onları kuş bakışı seyretmenin keyfini yaşayacaksınız… Sitemiz üzerinden örnek uçuş fotoğraflarını ve videolarını galeri kısmından inceleyebilirsiniz! Sitemiz üzerinden hemen online rezervasyonunuzu birkaç tık ile yapabilirsiniz. Bizden satın aldığınız her paketi yıl sonuna kadar, yani 31 Aralık 2019 tarihine kadar dilediğini tarihte kullanabileceğinizi de hatırlatmak isteriz! Hava koşullarının da uygun olduğu her gün tandem ( çift kişilik ) uçuş hakkınızı istediğiniz tarihte kullanabilirsiniz. Paketlerimiz ile ilgili bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz!

Hemen şimdi paket satın alarak Kartepe tandem uçuş zevkini sizler de yaşayabilirsiniz. Theexdream farklı ile hem güvenilir hem de akıllardan çıkmayacak uçuşlarımızda sizler için oldukça avantajlı paketlerimizden bahsedelim… Theexdream’in Kartepe paraşüt fiyatları hem cebinizi hem de yüzünüzü güldürüyor. Paket içerisindeki her şey dahil olan Kocaeli yamaç paraşütü fiyatları 2019 yılı boyunca kullanım hakkıyla istediğiniz günde uçuş keyfinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Transfer ile uçuş alanına gidiş ve tepeye giriş ücreti tüm paketlerimize dahildir. Kartepe paraşüt fiyatı ise bütün paket halinde 350 TL’dir. Bunun dışında bu güzel anınızı ölümsüzleştirmek için video ve fotoğraf çekimi de yaptırabilirsiniz! Uzman fotoğrafçılarımız ve kameramanlarımız ile HD video ve fotoğraf çekimleri de paket fiyatımıza dahildir! Bu güzel ve adrenalin dolu anlarınızı saklayabilir, fotoğraflarınızı albümerinize ekleyebilirsiniz. Satın alacağınız Kartepe tandem uçuşu paketinizi 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Hava şartlarının da müsait olduğu, istediğiniz bir günde uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer uçuş yapmaktan vazgeçerseniz hiçbir kesinti olmadan para iadesi ve paket iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Kocaeli yamaç paraşütü paketinizi sevdiklerinize devredebilir veya hediye edebilirsiniz! Kartepe’ye ve yamaç paraşütüne olan yoğun ilgiden dolayı paketinizi hemen satın almanızı ve rezervasyonunuzu gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz! Siz de bu eşsiz heyecan dolu uçuşu eğitimli pilotlarımız, uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile hem eğlenerek hem de güven içinde yaşayabilirsiniz! Aklınıza takılan her soru için bize ulaşabilirsiniz. Sitemizin sağ alt tarafında bulunan Whatsapp Online iletişim Hattımızdan bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

× WhatsApp