Sakarya Yamaç Paraşütü

Serdivan Yamaç Paraşütü

Serdivan Yamaç Paraşütü

Türkiye’nin eşsiz doğal güzelliklerini barındıran şehirleri arasındaki Sakarya’da, benzersiz bir deneyim yaşamaya ne dersiniz? Sapanca Gölü manzarası ve mükemmel Karadeniz manzarasını kuş bakışı seyretmeyi kim istemez ki… Geçtiğimiz birkaç sene içerisinde yoğun ilgi gören ve gün geçtikçe popülaritesini arttıran yamaç paraşütü zevki şimdi Sakarya’da siz maceraseverler ile buluşuyor! Sakarya yamaç paraşütü, Sakarya’nın Serdivan ilçesinde Kırantepe’de gerçekleşiyor. İsmi kırantepe olsa da, artık herkes bu tepeyi Paraşüt Tepe olarak biliyor… Sakarya Serdivan yamaç paraşütü uçuşları 230 metreden başlayarak 1.000 ila 1.500 metreye kadar yükselebiliyor. Ayrıca Paraşüt Tepe tamamen çim ve geniş bir alana sahip olduğu için, burada bulunan pist aynı anda 25 ila 30 kalkış yapılabilme kapasitesinde. İnişleri de hava şartlarının uygun olması koşulu ile Paraşüt Tepe’de gerçekleşiyor. Hava şartları uygun değilse bölgey yakın olan Kazımpaşa’daki iniş pistine iniyorsunuz. Şehir merkezine de oldukça yakın olan bu Sakarya yamaç paraşütü noktası, Üniversite’nin bulunduğu ilçede yer aldığı için adrenalin tutkunu öğrencilerin de oldukça ilgisini çekiyor. Siz de bu benzersiz macerayı theexdream.com farkı ile yaşamak ister misiniz? Theexdream ailesi olarak Serdivan yamaç paraşütü fiyatlarımız ile hem yüzünüzü hem de cebinizi güldürüyoruz! Hemen şimdi sitemiz üzerinden paketlerimizi inceleyebilir, Sakarya yamaç paraşütü fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz. Aklınıza takılan her bir soru için ya da  Serdivan yamaç paraşütü fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için sağ alt kısımda bulunan Whatsapp Online İletişim Hattımızdan bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

Sitemizden satın alacağınız paketlerde, Serdivan yamaç paraşütü fiyatları 2019 yılının sonuna kadar kullanım hakkına sahiptir. Satın alacağınız paketi 31 Aralık 2019 tarihine kadar dilediğiniz gün ve saatte kullanabilirsiniz. Dilerseniz sizlere paketlerimizden ve Sakarya yamaç paraşütü fiyatları 2019 yılı listesinden bahsedelim. Paketler ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okumanız yeterli!

Serdivan yamaç paraşütü paket fiyatımız 300 TL olup, paketimize şehrin her noktasından Paraşüt Tepe’ye transfer ve pist alanına giriş ücreti dahildir. Uçuşlarımız tandem (çift kişilik) olup, eğitimli pilotlarımız, uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile hem güvenli hem de eğlenceli bir uçuş gerçekleştirmeniz için oldukça uygundur. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz sayesinde bu muhteşem anınızın hiçbir saniyesini aklınızdan çıkaramayacaksınız! Ayrıca theexdream.com ailesi olarak profesyonel kameraman ve fotoğrafçı hizmetimiz ile de yanınızdayız! Uçuşunuz boyunca HD Video ve kamera çekimleri de paket fiyatlarımıza dahildir! Böylece bu inanılmaz maceranızı ölümsüzleştirebilir, albümünüzde bu anınıza da yer verebilirsiniz. Sakarya yamaç paraşütü paketimizi birkaç tık ile anında satın alabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız paketi 31 Aralık 2019 tarihine kadar kullanma hakkına da sahipsiniz. Uçuş yapmaktan vazgeçerseniz kesintisiz iade hakkınızı kullanabilir ve para iadesi alabilirsiniz. Ya da sevdiklerinize uçuşunuzu hediye edebilir, isteyen herkese uçuş hakkınızı devredebilirsiniz. Eğer sizler de bu adrenalin dolu uçuşu bizim farkımız ile yaşamak isterseniz hemen paketinizi satın alın!

Örnek video ve fotoğraf çekimleri için sitemizdeki “Galeri” bölümünden fotoğraf ve video çekimlerini inceleyebilirsiniz. Gerek yaşayan şehir halkının gerek ise bölgede okuyan öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Serdivan yamaç paraşütü, diğer adı ile Serdivan paragliding, güvenilir ve heyecan dolu uçuşlar için sizlerin katılımını bekliyor! Hemen şimdi bizimle iletişime geçip uçuşlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için Whatsapp Online İletişim Hattımızdan dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdiden keyifli uçuşlar dileriz!

Serdivan Yamaç Paraşütü Fiyatı 2019

Sakarya Yamaç Paraşütü Fiyatı 2019

Mükemmel
280 TL

Uçuş hakkınızı 31 Aralık 2019 sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Müşterilerimiz kesintisiz iade hakkına sahiptir.

Uçuş hakkınızı bir başka kişiye devir edebilirsiniz.

Tepeye transfer ücreti fiyata dahil değildir

Video kamera çekimleri fiyata dahildir

× WhatsApp