Uçmakdere Yamaç Paraşütü

Tekirdağ Yamaç Paraşütü

Uçmakdere Yamaç Paraşütü Fiyatı 2019

Tekirdağ Yamaç Paraşütü Fiyatı 2019

Mükemmel
200 TL

Uçuş hakkınızı 31 Aralık 2019 sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Müşterilerimiz kesintisiz iade hakkına sahiptir.

Uçuş hakkınızı bir başka kişiye devir edebilirsiniz.

İniş Alanından Tepeye transfer ücreti fiyata dahildir.

Video kamera çekimleri fiyata dahil değildir

650M irtifa uçularından ekstra 50tl ücret alınır.

Öncelikle cok memnun kaldığımızı söyleyebilirim the ex dream ailesine cok teşekkür ederiz yaptığım organizasyonda bana cok yardımcı oldular tam bi aile ortamı vardı.işinizi profesyonel ve aile ortamı yapıyorsunuz.ilgi ve alakalı sıcakkanlıyı.tekrar katılımcı olacağımı rahatlıkla söyleyebilirim

çok güzel ve eğlenceliydi,sayenizde ailecek keyifli bir pazar günü geçirdik,çok teşekkür ederiz.

İstanbul’un merkezine yaklaşık 3 saat uzaklıkta olan, Tekirdağ’ın Şarköy ilçesindeki Uçmakdere köyünde aklınızdan silinmeyecek bir macera yaşamaya hazır mısınız? Bu köy, Tekirdağ’ın en güzel manzarasına ve doğasına sahip olan köy olarak Türkiye mirasındaki önemli yerini alıyor. Bunun asıl nedeni ise Trakya’da bulunan Ganos Dağı. Eski bir Rum yerleşkesi olan bu dağ, 915 metre yüksekliğe dayanıyor. Uçmakdere’yi Türkiye’nin farklı bölgelerinden biri yapan da; geçtiğimiz yıllardan bugüne popülaritesini arttıran yamaç paraşütü etkinlikleri. Ganos Dağı’ndan havaya süzüldüğünüzde ne demek istediğimizi anlayacağınıza eminiz. Uçmakdere yamaç paraşütü yapmak sizin için oldukça güzel bir anı ve ayrıcalık olarak hayatınızdaki yerini alıyor. Tekirdağ yamaç paraşütü son yıllarda oldukça yükselişe geçen bir etkinlik olarak adından söz ettiriyor. Theexdream.com ailesi olarak sizlere tandem (çift kişilik uçuşlar) konusunda varlığımızı bildirmekten ve yanınızda olmaktan keyif alıyoruz. Türkiye’de yamaç paraşütü denince akla gelen yanlış bilgilerden dolayı, çoğu insan bu zevkten ve tecrübeden yoksun kalıyor. Çoğu insan yamaç paraşütünü yüksek bir tepeden atlayarak gerçekleştirilen bir uçuş olarak biliyor. Aslında yamaç paraşütü yüksek bir tepede tempolu adımlarla rüzgar yönüne doğru yürüyerek yavaş yavaş havalanarak gerçekleşiyor. Uçmakdere paraşüt atlayışları için ve yamaç paraşütü gibi harika bir aktiviteyi gerçekleştirmek için oldukça uygun bir bölge.

Gerek İstanbul’a yakınlığı olsun, gerekse de güzel doğası ile huzurlu bir yer olan Uçmakdere yamaç paraşütü etkinlikleri için son zamanlarda sık sık tercih ediliyor. Hafta sonlarınızı geçirmek için de oldukça güzel bir koy olan Uçmakdere’de Pazar gününüzü yamaç paraşütü için ayırabilir, adrenalin seviyorsanız bu heyecanı eğitimli pilotlarımız ile tandem (çift kişilik) uçuşu yaparak doruklarda yaşayabilirsiniz. Theexdream farklı ile Tekirdağ yamaç paraşütü fırsatlarından ve paketlerinden yararlanabilirsiniz. Uçmakdere yamaç paraşütü fiyatları için sitemizde bulunan paketleri inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için sitemizin sağ alt kısmında bulunan Whatsapp Online İletişim Hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Tekirdağ Uçmakdere paraşüt fiyatlarımızı paketlerimizden incelediğiniz takdirde pakete dahil olan hizmetleri göreceksiniz.

Uçmakdere yamaç paraşütü için 2 ayrı pist barındırıyor. Birinci pistin yüksekliği 650 metre iken ikinci pistin yüksekliği 250 metre. Eğer birinci pistten, 650 metreden yamaç paraşütü yapmak isterseniz bu paketimiz 300 TL. Eğer 250 metre yükseklikten, yani ikinci pistimizden yamaç paraşütü yapmak isterseniz bu paketimizin fiyatı da 250 TL. Bu paketlere dahil olan hizmetler tepeye transfer, piste giriş ücreti gibi maddeleri kapsıyor. Ayrıca bu güzel ve heyecan dolu anlarınızı ölümsüzleştirmek için video ve fotoğraf çekimi de yaptırabiliyorsunuz! Theexdream ailesi olarak sizlere profesyonel fotoğrafçı / kameranımız ile hizmet vermekteyiz. HD Video ve fotoğraf çekimi de satın alacağınız pakete dahildir! Satın alacağınız paketi 31 Aralık 2019 tarihine kadar hava koşullarının da uygun olduğu sürece istediğiniz günde kullanabiliyorsunuz. Dilerseniz hiçbir kesinti yapmaksızın paketinizi iptal edebilirsiniz. Ya da sevdiklerinize Uçmakdere yamaç paraşütü paketinizi devir edebilirsiniz. İstanbul’a da yakın olması sebebi ile Türkiye’de yamaç paraşütü deneyimi yaşamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Tekirdağ / Uçmakdere paragliding deneyimi için elinizi çabuk tutun! Yoğun ilgi sebebiyle paketinizi satın alıp hemen rezervasyonunuzu yapın! Daha sonra bu paketinizi 31 Aralık 2019 tarihine kadar dilediğiniz gün kuılllanabilirsiniz. Siz de bu aklınızdan çıkmayacak macerayı eğitimli pilotlarımız, uzman kadromuz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde güvenle ve eğlenerek gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşlarımız ile ilgili aklınıza takılan ya da merak ettiğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× WhatsApp