Istanbul Yamaç Paraşütü Eğitimi

İstanbul Yamaç Paraşütü Eğitimi Fiyatları 2020

Mükemmel
3000 TL

Genel Bilgiler,Türkiye’de ve Dünya’da Yamaç Paraşütü Sporu

Telsiz kontrolünde minimum 7 sorti irtifa uçuşu

Yamaç Paraşütü Tanıtımı

Aerodinamik

Sevk ve İdare

Pratik Uçuş ve Emniyeti

Hava Trafik Kuralları

Meteoroloji

Acil Durumlar

Yedek Paraşüt Açma

Sürüklemeden Kurtulma

Yamaç Paraşütü Eğitimi

Spor yapmayı seven her insan zamanla farklı spor dallarına da ilgi duymaya başlayabiliyor. Özellikle de son yıllarda popülaritesi artan yamaç paraşütü, birçok insanın ilgi duyduğu en gözde hava sporlarından birisi haline geldi. Kendini gökyüzüne emanet etmek, bulutların arasında dolaşmak, bütün doğaya ve denizlere, göllere kuş bakışı bakmak birçok insanın hayalidir… Son zamanlarda da bu hayali gerçeğe çeviren insanların sayısı oldukça fazla. Artık insanlar yamaç paraşütünü hobi olarak değil de profesyonel olarak yapmak istiyorlar ve bunun için yamaç paraşütü eğitimi alıyorlar. Adrenalin tutkunlarının rüyalarını süsleyen, insanı özgürlüğün doruklarında hissettiren bu tutkulu hava sporu, hayatlarında unutulmaz bir an yaşamak isteyen herkesin en az bir kere deneyimlemesi gereken bir etkinlik. Genellikle tatillerde ya da hafta sonu etkinliklerinde tercih edilen bu aktivitenin, Theexdream.com ailesi farkıyla eğitimini de almak mümkün! Peki yamaç paraşütü eğitimi nedir? Yamaç paraşütü eğitimi çeşitleri nelerdir? Dilerseniz şöyle bir göz atalım…

Yamaç Paraşütü P1-P2 Eğitimi

Yamaç paraşütü p1 eğitimi ile teorik derslerden başlar. Teorik dersleri tamamladıktan sonra girdiğiniz sınavdan başarı ile geçtiğiniz takdirde p2, yani pratik eğitime katılmaya hak kazanırsınız. Yamaç paraşütü p2 eğitimi de tamamlandıktan sonra profesyonel olarak uçuş yapmaya başlayabilirsiniz. Aldığınız ya da alacağınız eğitimin çok önemli olduğunu hatırlatmak isteriz ve kaliteli ekipmanlarımız ve uzman pilotlarımız ile kendinizi güvende hissedebileceğinizi de söylemek isteriz! Yamaç paraşütü temel eğitim seviyesine ulaştıktan sonra 600 metreye kadar tek başınıza uçuş yapabilirsiniz. Theexdream ailesi olarak yamaç paraşütü (paragliding) eğitimlerinizde yanınızdayız. Bizlerden eğitim aldığınızda, verilen eğitimin sınavlarını başarıyla tamamladıktan sonra dilediğiniz kadar üst seviyeye çıkabilirsiniz.

İstanbul Yamaç Paraşütü Eğitimi

Yamaç paraşütü eğitimi İstanbul’da olduğu gibi şimdi Sakarya’da da oldukça meşhur. Kusursuz manzarası ve eşsiz doğası ile Sakarya, bu benzersiz macerayı yaşamak için çok uygun bir şehir. Yamaç paraşütü eğitimi Sakarya’da uzman ekibimiz, yamaç paraşütü pilot eğitimine sahip profesyonel pilotlarımız ile verilmektedir. Sakarya’nın Serdivan ilçesinde, Kırantepe’de gerçekleşiyor. Ancak geçtiğimiz yıllardan bu yana burası, Paraşüt Tepe olarak da adlandırılıyor. Hem Marmara Bölgesi’nde olması hem de İstanbul’a olan yakınlığı ile de çevre illerden fazlasıyla sporsever toplayan Sakarya, yamaç paraşütü eğitimi fiyatları ile de hem yüzleri hem de cepleri güldürmeyi başarıyor. Marmara Bölgesinin yamaç paraşütü merkezi olarak da anıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca Serdivan, Sakarya merkezine yakın olduğu için ulaşım konusunda da hiçbir sıkıntı yaşatmıyor. Uçuşlar Kırantepe’de gerçekleşiyor ve hava koşulları da uygun ise aynı noktaya iniş yapılıyor. Eğer hava şartları uygun değilse de Serdivan’a çok az bir mesafede olan Kazımpaşa’da bulunan piste iniş gerçekleştirilebiliyor.

Ayrıca yamaç paraşütü eğitimi Sakarya’da başlangıç seviyesi için uygun olduğu kadar, ilerki seviye profesyonel eğitimler için de oldukça uygun bir bölge. Sakarya Üniversitesi’nin Serdivan ilçesinde bulunduğunu belirtmek isteriz, Kırantepe’nin üniversiteye de yakın oluşu birçok adrenalin tutkunu ve sporsever öğrenciyi de etkileyerek yamaç paraşütü serüvenine katıyor. SAÜYPT (Sakarya Üniversitesi Yamaç Paraşütü Topluluğu) de üniversitenin içerisinde yer alıyor.

Theexdream.com ailesi olarak farkımızı her zamanki gibi ortaya koyduğumuzu bilmenizi isteriz. Profesyonel pilotlarımız, uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde kendinizi hem güvende hissedecek hem de eğlencenin tadın varacaksınız! Üstelik sizlere vermiş olduğumuz eğitimlerin sınavlarından başarı ile geçtiğiniz takdirde uzman bir yamaç paraşütçüsü olabilirsiniz! Bizimle beraber dilediğiniz seviyeye çıkabilir, deneyimlerinize deneyim katabilirsiniz. Yamaç paraşütü eğitimi fiyatları 2019 yılında da bizim farkımız ile çok uygun. Sitemiz üzerinden yamaç paraşütü eğitimi  fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan her türlü soru için ekranınızın sağ alt kısmında bulunan WhatsApp Online İletişim Hattımız sayesinde 7/24 bizlere ulaşabilir, dilediğiniz her şeyi bizlere sorabilirsiniz. Hemen şimdi yamaç paraşütü eğitimi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere yazın! Theexdream.com ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Gelin, bu benzersiz macerayı beraber yaşayalım! Şimdiden iyi uçuşlar dileriz!

× WhatsApp